Motyw Świętego Mikołaja na bombkach Chatki z Piernika

Motyw św Mikołaja jest tak rozpowszechniony i zakorzeniony w masowej świadomości, że nie mogło go zabraknąć na naszych ręcznie malowanych bombkach choinkowych. A gdyby tak w tym roku zamiast klasycznego stroika postawić na stole szklaną, ręcznie malowaną bombkę? Z całą pewnością stół wyglądałby wtedy wspaniale. Bombki te, ze względu na to, że są tworzone ręcznie są unikalne i niepowtarzalne.

Warto dodać, że wybór jest naprawdę ogromny: możemy kupić bombki, które przedstawiają św. Mikołaja, szopkę, pięknie udekorowane choinki, gwiazdy betlejemskie czy inne, dobrze znane świąteczne motywy.Takie bombki to wspaniała alternatywa dla dobrze nam już znanych świątecznych stroików - szklana bombka malowana ręcznie wprowadzi na nasz stół elegancję i klasę, będąc jednocześnie bardzo dyskretną ozdobą świątecznego stołu. Ręcznie dekorowana bombka to również wspaniały upominek - wręczając taki prezent pokazujemy naszym bliskim, że zależy nam na tym, by obdarować ich czymś czymś wyjątkowym.

Wszystkie przedstawione niżej bombki znajdziecie Państwo w sklepie Chatka z Piernika, w kategorii Bombki choinkowe z Mikołajem

Bombki choinkowe z Mikołajem

Bombka ręcznie robiona - Święty Mikołaj z reniferem

Szklana, ręcznie robiona i w całości ręcznie dekorowana bombka choinkowa przedstawiająca Świętego Mikołaja z Reniferem. Bombka dostępna jest w rozmiarze 10 cm. Dominująca kolorystyka tej ozdoby choinkowej to brązy, szarości i czerwień.

Link do produktu w sklepie:
https://www.chatkazpiernika.pl/ozdoby-choinkowe-recznie-robione

 

Ręcznie Malowana Bombka Choinkowa - Mikołaj wieczorową porą

Szklana, robiona ręcznie i w całości ręcznie malowana bombka choinkowa z wizerunkiem Mikołaja, który usiadł na chwilę przy choince. Bombka dostępna jest w sklepie w rozmiarze 10 cm. Dominująca kolorystyka bombki to czerwień, granat, zieleń oraz czarny tył.

Link do produktu w sklepie:
https://www.chatkazpiernika.pl/pl/p/Recznie-Malowana-Bombka-Choinkowa-Mikolaj-wieczorowa-pora/122

 

Bombka robiona ręcznie - Święty Mikołaj z Misiem

Ręcznie robiona bombka choinkowa przedstawiająca Świętego Mikołaja z Misiem i workiem prezentów. Bombka dostępna jest w rozmiarze 10 cm. Dominująca kolorystyka bombki głęboka czerwień i żywa zieleń.

Link do produktu w sklepie:
https://www.chatkazpiernika.pl/ozdoby-bozonarodzeniowe-recznie-robione

 

Bombka ręcznie robiona - Święty Mikołaj i Pluszowy Miś

Ręcznie robiona, szklana bombka choinkowa przedstawiająca Świętego Mikołaja z Misiem. Bombka dostępna jest w rozmiarze 10 cm. Dominująca kolorystyka tej ozdoby choinkowej to beż, czerwony, zielony

Link do produktu w sklepie:
https://www.chatkazpiernika.pl/bombka-choinkowa-Mikolaj

 

Bombka ręcznie robiona - Święty Mikołaj o poranku

Szklana, ręcznie robiona i w całości ręcznie dekorowana bombka choinkowa przedstawiająca Świętego Mikołaja zakradającego się do zimowej wioski.. Bombka dostępna jest w rozmiarze 10 cm. Dominująca kolorystyka tej ozdoby choinkowej to beż, błękit i czerwień.

Link do produktu w sklepie:
https://www.chatkazpiernika.pl/pl/p/Bombka-recznie-malowana-Mikolaj-o-poranku/123

 

Ręcznie robiona bombka choinkowa - Święty Mikołaj

Szklana, ręcznie robiona i w całości ręcznie dekorowana bombka choinkowa przedstawiająca Świętego Mikołaja z workiem prezentów. Bombka dostępna jest w rozmiarze 10 cm. Dominująca kolorystyka tej ozdoby choinkowej to czerwień oraz zieleń.

Link do produktu w sklepie:
https://www.chatkazpiernika.pl/bombka-ozdoba-swiateczna

 
Ozdoby na Boże Narodzenie
Polecamy ręcznie robione ozdoby na Boże Narodzenie
Bombka ręcznie malowana - Pejzaż nocy
Bombka ręcznie malowana - Pejzaż nocy
69,00 zł
Kategorie bloga
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl