Od kiedy pod koniec XVIII wieku pojawił się zwyczaj dekorowania choinki szklanymi bombkami, trudno sobie wyobrazić udane święta Bożego Narodzenia bez bombek na choince. Wśród mnogości wzorów, technik i tematyki niesłabnącą popularnością cieszą się ręcznie malowane i dekorowane bombki z dziećmi i zabawkami. Trudno się temu dziwić - Boże Narodzenie to ulubione święto wszystkich dzieci, a nam, dorosłym niezmiennie kojarzy się ono z beztroskim dzieciństwem.

Dzieci i zabawki na bombkach choinkowych

Bombki z takimi symbolami Bożego Narodzenia jak Święty Mikołaj, Bałwanek, choinka czy zimowe zabawy na śniegu będzie sympatyczną dekoracją świątecznego stołu czy bezpretensjonalnym i niezobowiązującym prezentem dla bliskich.

Wśród ręcznie tworzonych bombek choinkowych Chatki z Piernika nie mogło więc zabraknąć i takich, z których wesoło zerka Pluszowy Miś,  iskrzy się świąteczna choinka czy uśmiecha się Bałwanek.  Wróć wspomnieniami do beztroskiego dzieciństwa i poddaj się magii Świąt dzięki tradycyjnym, ręcznie tworzonym bombkom choinkowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl