WAŻNA INFORMACJA
Z przykrością informujemy, że w sezonie zima 2018 sprzedaż detaliczna bombek choinkowych nie będzie prowadzona.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy przed Wielkanocą 2019 na pisanki.

Od kiedy pod koniec XVIII wieku pojawił się zwyczaj dekorowania choinki szklanymi bombkami, trudno sobie wyobrazić udane święta Bożego Narodzenia bez bombek na choince. Wśród mnogości wzorów, technik i tematyki niesłabnącą popularnością cieszą się ręcznie malowane i dekorowane bombki z dziećmi i zabawkami. Trudno się temu dziwić - Boże Narodzenie to ulubione święto wszystkich dzieci, a nam, dorosłym niezmiennie kojarzy się ono z beztroskim dzieciństwem.

Dzieci i zabawki na bombkach choinkowych

Bombki z takimi symbolami Bożego Narodzenia jak Święty Mikołaj, Bałwanek, choinka czy zimowe zabawy na śniegu będzie sympatyczną dekoracją świątecznego stołu czy bezpretensjonalnym i niezobowiązującym prezentem dla bliskich.

Wśród ręcznie tworzonych bombek choinkowych Chatki z Piernika nie mogło więc zabraknąć i takich, z których wesoło zerka Pluszowy Miś,  iskrzy się świąteczna choinka czy uśmiecha się Bałwanek.  Wróć wspomnieniami do beztroskiego dzieciństwa i poddaj się magii Świąt dzięki tradycyjnym, ręcznie tworzonym bombkom choinkowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl